Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog ekg

{'id': 1828, 'name': u'Nowy Targ'} Internista
                                       dr Paweł Chruściel

dr Paweł Chruściel

Podhalańskie Centrum Kardiologiczne ZDROWE SERCE
Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry specjalista, gabinet kapitalnie wyposażony bije na głowe państwowe przychodnie - badania szybko dokładnie i za rozsądną cenę , Pozdrawiamy D i W Otrębscy
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Internista
                                       dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n.med. Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Katowice

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 ...
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Jerzy Serafiński

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam przez kilka lat stałym pacjentem, z napadowym migotaniem przedsionków, gdy z nagłym przykrym napadem zgłosiłem się, bez wyznaczonej wizyty, w przychodni w Wesołej lekarz mnie nie przyjął argumentując to brakiem czasu i koniecznością zjedzenia obiadu. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Tydzień później zrobiono mi ablacje.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 17055, 'name': u'Sosnowiec'} Internista
                                       dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

dr hab. n. med. Maciej Kaźmierski

Gabinet Kardiologiczny- Maciej Kaźmierski
Aleja Zwycięstwa 8
Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz leczy mnie po zawale już 25 lat z dobrym rezultatem. Pomógł mi bardzo w trudnych momentach mojej choroby i nadal zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia

Henryk Domański

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

lekarz Aneta Ociessa

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Napiszę krótko, bardzo uprzejma, godna polecania pani Doktor, polecam. Strzałem w dziesiątkiem były dobrane leki, konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze,
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Teresa Świderska-Błońska

Bujwida 31 lok. 8
50-345 Wrocław

Pani doktor jast kompetentnym kardiologiem, dokladnie tlumaczy przebieg choroby, jest lekarzem godnym zaufania i bardzo wyrozumialym.Jestem pacjentka 65 letnia i nigdy nie spotkalam takiego lekarza, ktory zwraca uwage na wszystkie problemy zdrowotne. Informuje o niezbednych terapiach pomocnych w innych schorzeiach niz kardiologiczne. Wspanialy specjalista!

lekarz Dariusz Marcinowski

Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek

dr n. med. Andrzej Bolewski

Poradnia Kotroli Stymulatorów
Szkolna 8
Poznań

Dużo ciepła ma ten doktor w sobie. Po wizycie mimo że krótkiej zawsze czuję nadzieję i optymizm na długo. Mówi prostym zrozumiałym językiem także nie czuję dystansu a wręcz odwrotnie

lekarz Grażyna Mach

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza). Polecam każdemu. Janina Z

dr n. med. Piotr Chodór

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Piotr Chodór potrafi wytłumaczyć i szczegółowo zająć się pacjentem ale tylko w swoim gabinecie prywatnym, chodzi o osobę w podeszłym wieku. A w Śląskim Centrum Chorób Serca (Zabrze) ten sam lekarz zamienia się w zupełnie inną osobą – jest oschły, małomówny, lakoniczny, niepunktualny. Natomiast przeprowadzone badania są wykonywane szybko, byle prędzej. Dodatkowo nie potrafi rozpoznać swojego pacjenta z prywatnego gabinetu, gdy przyjmuje w Śląskim Centrum Chorób Serca. W ...
Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Med-Kom
Jarzębinowa 141
Żory

Bardzo dobry specjalista. Widać, że ma duże doświadczenie i że zależy mu na pacjencie. Szorstkości nie zauważyłam ale też nadmiernej sympatii u lekarzy nie oczekuję. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie i tutaj nie zawiodłam się.

lekarz Henryk Wojtowicz

Kołobrzeska 9/1
80-390 Gdańsk

mam wade serca od dzieciństwa i mam problemy z serce musze byc pod kontrolom kardiologa

lekarz Dariusz Marcinkowski

Toruń

Profesjonalny z dużym doświadczeniem,bardzo dociekliwy, zdaje dużo dodatkowych pytań. Ma kompleksowe podejście do pacjenta. Spokojne i jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

dr Mirosław Figura

Warszawa

Dno, dno i kilogram mułu... Mamy sytuację pandemii, wczoraj (26.03.2021) pojawiłam się w swojej przychodni NFZ o godz. 16 aby wybłagać o skierowanie na badanie COVID dla mojej siostry (przebywa od tygodnia na kwarantannie z osobą zakażoną i wczoraj w dzień zaczęła mieć bardzo silne objawy doprowadzające do kaszlu i poważnych duszności). Ze względu na to, że nikt nie może jej udzielić pomocy bez pozytywnego wyniku testu, to chciałam załatwić ...
Opinia dodana przez: Adrianna

dr n. med. Jarosław Wilk